Jeff Dunham's Very Special Christmas Special is de derde special van komiek en buikspreker Jeff Dunham. De show is opgenomen in Milwaukee, Wisconsin. De dvd kwam uit op 18 november 2008. Dunham bracht ook zijn eerste muziekalbum uit, Don't Come Home for Christmas, op 4 november 2008. Op de cd staan bekende kerstliedjes, maar ook Jingle Bombs van Achmed the Dead Terrorist. Alle liedjes werden geschreven door Brian Haner, die recent Dunhams act betrad als "Guitar Guy?. Bubba J maakte zijn rentree, waarbij hij Roadkill Christmas zong.
De cabaretier bidt voor een goede voorstelling vol humor. Hij vraagt zich ook af hoe het zou zijn om badmeester te zijn en haalt herinneringen uit zijn jeugd op. Hans Teeuwen schreef deze show in een paar maanden tijd en bewijst hiermee weer helemaal de oude te zijn, krankzinnige verhalen, absurdistische liedjes en nietszeggende analyses wisselen elkaar in ijl tempo af, Trui is één van de beste shows van Hans Teeuwen.
Gabriel Iglesias is terug op het podium met een hele nieuwe comedy special in een uitverkocht Plaza Theater in El Paso, Texas. Ga voor het kijken eerst naar het toilet en bereid je voor om hem nog een keer te zien, en nog een keer... I'm Not Fat I'm Fluffy is nu al een klassieker!!!